(Newbie)

0 [Details]

*About me

Bio:   Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga oraz przeczytaj czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce kulinarnej przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań zamówionych przez nas w lokalach w Małopolsce, Polsce i za granicą. Najcięższym etapem jedzenia poza domem jest wybranie lokalu, a zamawiając posiłki nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możesz znaleźć w Internetach. Jemy w restauracjach i je opiniujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że recenzje publikowane w Internecie są fakeowe i zakupione. Nasze teksty są w 110% autorskie, nie bierzemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz swoją jadłodajnię, której jeszcze nie ma na naszym blogu? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy też artykuły o popularnych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku jak i nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby widnieć na przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!
Sex:   Undisclosed
 
  Offline

Forum info
Joined: 10-25-2020
Last Visit: 10-25-2020, 02:06 AM
Total Posts: 0 (0 posts per day | 0 percent of total posts)
(Find All Posts)
Total Threads: 0 (0 threads per day | 0 percent of total threads)
(Find All Threads)
Time Spent Online: 2 Minutes, 37 Seconds

My signature
https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.